29. aukció
Lakner László (1936-) Hajógyári munkások, 1960
122

Lakner László (1936-)

Hajógyári munkások, 1960

Olaj, vászon, 105x130 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner 960
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft

109

Lakner László (1936-)

Női fej, 1962

Kikiáltási ár: 480 000 Ft