Kortárs aukció 2019
Ádám Zoltán (1959-) Hajtogatott tájkép, 1987
55

Ádám Zoltán (1959)

Hajtogatott tájkép, 1987

Olaj, vászon, 141x151 cm
Jelezve hátoldalon: Ádám Zoltán 987 Hajtogatott tájkép
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft