64. aukció
Aba-Novák Vilmos halászhajók
76

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Halászbárkák, 1932

Akvarell, papír, 36x46,5 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák 32
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft