70. Őszi Aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Halászhajók, Katwijk (Hollandia), 1904
38

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Halászhajók, Katwijk (Hollandia), 1904

Olaj, vászon, 47 x 60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter
Jelezve hátoldalon: Perlmutter fecit. 1904 Katwijk a[an] Zee (Holland)
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 10 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:
¦ Perlmutter Izsák, Budapest, Ernst Múzeum, 1921. október, kat.: 76.