60. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Halászok az öbölben, (Vitorlás), 1937 körül
132

Márffy Ödön (1878-1959)

Halászok az öbölben, (Vitorlás), 1937 körül

Olaj, vászon, 100x100 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 4.6.1.4.

¦ In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest–Paris, 2006.

¦ Modern magyar festészet 1919–1964. Szerk.: Kieselbach Tamás, Budapest, 2004. 675. kép

¦ Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest–Paris, 2006. 283. oldal

22

Márffy Ödön (1878-1959)

Alakok tájban, 1938

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
171

Márffy Ödön (1878-1959)

Csinszka

Kikiáltási ár: 280 000 Ft