51. aukció
Derkovits Gyula (1894-1934) Halászok I., 1929
189

Derkovits Gyula (1894-1934)

Halászok I., 1929

Olaj, vászon, 70,5x67 cm
Jelezve balra lent: Derkovits
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 30 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 401. ‣ In.: Körner Éva: Derkovits Gyula. Corvina Kiadó, Budapest, 1968. FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA: ‣ Derkovits Gyula festményei és Mészáros László szobrai. Tamás Galéria, Budapest, 1929. október 5–15. katalógus