Időzített online grafikai aukció
Vaszary János
46

Halte!, 1925

Akvarell, tus, papír, 26,5 x 38,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary
Jelezve középen lent: Paris 925
Jelezve jobbra fent: Halte!
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

– korábban Révész István gyűjteményében

– Gerő Ödön: Vaszary János. In: Magyar Művészet. Szerk.: Majovszky Pál. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., Budapest, 1925, 1. évfolyam, 232. oldal

13

Tücsök

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
14

Tengerparton

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
65

Líra, 1897

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
70

Korzó

Kikiáltási ár: 140 000 Ft