10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Pauer Gyula (1941-2012) Halvány sejtés, 2011
31

Pauer Gyula (1941-2012)

Halvány sejtés, 2011

Akril, vászon, 79,5 x 30 cm
Jelezve hátoldalon: Pauer 2011 Halvány sejtés
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

79

Pauer Gyula (1941-2012)

Kupola, 2003

Kikiáltási ár: 950 000 Ft