70. Őszi Aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Harmathullás (Női akt fák között), 1904-1905
74

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Harmathullás (Női akt fák között), 1904-1905

Olaj, papírlemez, 43,5 x 53,6 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

55

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Kalapos nő, 1914

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
70

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Rokokó pár (Testvérek)

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
76

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Veronai fantázia

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft