43. aukció
Tihanyi Lajos tájkép modernizmus
108

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Három fa, 1922

Olaj, vászon, 84x66,5 cm
Jelezve balra lent: L. Tihanyi 1922.
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Reprodukálva: •Dévényi Iván: Tihanyi Lajos. Budapest, 1968. 34.kép •Majoros Valéria Vanilia: Tihanyi Lajos. Monument-Art, Budapest, 2002., 39. kép Kiállítva és reprodukálva: •Best of Mű-Terem. Virág Judit Galéria, Bu