55. aukció
Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920) Három gyermek, 1905
117

Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920)

Három gyermek, 1905

Olaj, vászon, 95,5x136 cm
Jelezve jobbra lent: KA 905
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 500 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám: 354.‣ In.: Körösfői-Kriesch Aladár (1863–1920) festő- és iparművész monográfiája és oeuvre katalógusa,szerk.: Őriné Nagy Cecília és Farkas Zsuzsa, Gödöllői Városi Múzeum kiadása, 2016. 242.