54. aukció
Pekáry István (1905-1981) Háromkirályok, 1941
22

Pekáry István (1905-1981)

Háromkirályok, 1941

Olaj, vászon, 89,5x110 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 41
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 13 000 000 Ft

KIÁLLíTVA:‣ XX. Velencei Biennálé, Velence, 1942.katalógus: 60. (I tre re magi címmel) KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:‣ A magyar festészet rejtőzködő csodái – Válogatás magyarmagángyűjteményekből. Mű-Terem Galéria, Budapest,

94

Pekáry István (1905-1981)

Téli falu, 1965

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
221

Pekáry István (1905-1981)

Kisvárosi délután

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft