Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Nádler István (1938-) Háromszög, 1998
54

Nádler István (1938-)

Háromszög, 1998

Olaj, vászon, 140x110 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1998