61. aukció
Nádler István (1938-) Háromszög A/2, 1995
15

Nádler István (1938-)

Háromszög A/2, 1995

Olaj, vászon, 180x130 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1995. Háromszög A/II.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft