52. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Hátakt, 1891 körül
83

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Hátakt, 1891 körül

Olaj, vászon, 41x32,5 cm
Jelezve jobbra fent: Rónai
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: MKCS-C-I-36/2347. In.: Genthon István: Rippl-Rónai József műveinek jegyzéke. (kézirat) MTA Művészettörténeti Kutatóintézet, Adattár Proveniencia: – korábban Gergely Ernő tulajdonában (1906) Kiállítva: – Rippl-Ró

96

Anella

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft