31. aukció
Nemes Lampérth József (1891-1924) Háttal álló női akt, 1916
67

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Háttal álló női akt, 1916

Olaj, vászon, 130x78 cm
Jelezve balra lent: Nemes Lampérth József 1916

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona