4. aukció
Patkó Károly
48

Patkó Károly (1895-1941)

Házak a völgyben, 1924

Olaj, vászon, 58x85 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1924
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

70

Patkó Károly (1895-1941)

Spezia-i öböl

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
147

Patkó Károly (1895-1941)

Subiaco környékén

Kikiáltási ár: 380 000 Ft