5. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Hazatérő testvérek (Vizet hozó leány és fiú), 1903
180

Fényes Adolf (1867-1945)

Hazatérő testvérek (Vizet hozó leány és fiú), 1903

Olaj, vászon, 101,5x76 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A. 1903
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft