36. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Hazatérők, 1901
39

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Hazatérők, 1901

Olaj, vászon, 62,5x75,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter 1901
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:-Téli kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1901 – 1902. katalógus: 207.-Perlmutter Izsák. Ernst Múzeum, Budapest, 1921. október, katalógus: 51.

12

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Holland lány

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
138

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Normandiai halász, 1898

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
169

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Téli falu

Kikiáltási ár: 400 000 Ft