57. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Hegedűk, 1978
36

Csernus Tibor (1927-2007)

Hegedűk, 1978

Olaj, vászon, 81x116 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1978
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: ‣ Tibor Csernus. Galerie Claude Bernard, Párizs, 1978. katalógus: 18. (reprodukálva a borítón) Reprodukálva: ‣ Csernus Tibor festőművész retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1989. március 2. &nd

92

Csernus Tibor (1927-2007)

Belvedere, 1980

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
161

Csernus Tibor (1927-2007)

Tájvázlat (Aveyron), 1979

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft