42. Aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Hegyoldal tavaszi napsütésben, 1910
166

Ziffer Sándor (1880-1962)

Hegyoldal tavaszi napsütésben, 1910

Olaj, vászon, 68x75 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor 1910
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: •A magyar festészet rejtőzködő csodái – Válogatás magyar magángyűjteményekből I., Mű-Terem Galéria, Budapest, 2004, 188-189. oldal

53

Ziffer Sándor (1880-1962)

Narancsvirágok

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft