5. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Herrer Cézár és felesége Nagybányán
112

Ferenczy Károly (1862-1917)

Herrer Cézár és felesége Nagybányán

Olaj, vászon, 96x91 cm
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft

114

Ferenczy Károly (1862-1917)

Birkózók, 1908

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
195

Ferenczy Károly (1862-1917)

Félakt

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft