12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Kocsis Imre rézkarc kortárs
42

Kocsis Imre (1940-2015)

Hieroglifák, 1971

Rézkarc, akvatinta, papír, 78,5 x 57 cm
Jelezve jobbra lent: Kocsis Imre 1971
Jelezve balra lent: Hieroglifák (Közlekedés II) 3/5
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft