39. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Holdas téli erdő, 1880-as évek első fele
155

Holdas téli erdő, 1880-as évek első fele

Olaj, vászon, 124x162 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Aukcionálva:•László Vargart 1. árverés, 72. tétel

23

Várrészlet híddal

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
25

Álló csavargó

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
103

Tavaszi virágzás

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
105

Udvar tavasszal

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
110

Völgy holdfényben

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
153

Folyóparton

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
170

Beckói vár

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
172

Beckói rom, 1899

Kikiáltási ár: 550 000 Ft