12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Deim Pál kortárs aukció
2

Deim Pál (1932-2016)

Holdfény, 1988

Akvarell, fedőfehér, papír, 25,5 x 35,5 cm
Jelezve jobbra lent: Deim P. 988
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft

5

Deim Pál (1932-2016)

Kompozíció, 1988

Kikiáltási ár: 500 000 Ft