65. aukció (2020. december)
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Holdvilágos táj svájci házzal, 1862
154

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Holdvilágos táj svájci házzal, 1862

Olaj, vászon, 37x51 cm
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft