40. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Hölgy egy úrral az asztalnál, 1930-as évek eleje
144

Scheiber Hugó (1873-1950)

Hölgy egy úrral az asztalnál, 1930-as évek eleje

Olaj, pasztell, karton, 91,5x71,5 cm
Jelezve középen lent: Scheiber Hugó
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 32 000 000 Ft

Kiállítva: •Fortunato Depero a futurista. Magyar Nemzeti Galéria, 2010. július 4. – augusztus 22. katalógus: szám nélkül Kiállítva és reprodukálva: •A magyar festészet rejtőzködő csodái – Válogatás magyar magáng

29

Scheiber Hugó (1873-1950)

Esti lámpafény

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
39

Scheiber Hugó (1873-1950)

Modern Vénusz, 1932

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
41

Scheiber Hugó (1873-1950)

Vurstli

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
71

Scheiber Hugó (1873-1950)

Fátyolos hölgy

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
76

Scheiber Hugó (1873-1950)

Pihenő csavargó

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
80

Scheiber Hugó (1873-1950)

Falusi út

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
96

Scheiber Hugó (1873-1950)

Fák kékben

Kikiáltási ár: 420 000 Ft
117

Scheiber Hugó (1873-1950)

Ivóban

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
154

Scheiber Hugó (1873-1950)

Cigarettázó férfi

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft