17. aukció
Ács Ferenc (1876-1949) Hölgy lemenő napfénynél
96

Ács Ferenc (1876-1949)

Hölgy lemenő napfénynél

Olaj, vászon, 62x77 cm
Jelezve balra lent: Ács F.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft