Időzített online grafikai aukció
Edvi-Illés Aladár
16

Edvi-Illés Aladár (1870-1958)

Hölgy napernyővel, 1892

Akvarell, papír, 17 x 10,5 cm
Jelezve jobbra lent: Illés A. 1892
Jelezve balra lent: A siófoki kellemes napok emlékéül
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 140 000 - 200 000 Ft