71. Aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Hölgy páholyban (Zöldkesztyűs hölgy), 1932
34

Batthyány Gyula (1887-1959)

Hölgy páholyban (Zöldkesztyűs hölgy), 1932

Olaj, vászon, 99 x 73.5 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány 1932
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 14 000 000 Ft