69. Tavaszi Aukció
Vaszary János női portré fauvizmus
154

Hölgy rózsás kalapban (Színek kékben, Felesége portréja), 1911

Olaj, vászon, 49,5 x 46,5 cm
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 30 000 000 Ft

6

Önarckép

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
22

Dunakorzó

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
42

Dunakorzó Budapesten, 1926

Kikiáltási ár: 65 000 000 Ft
78

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
132

Sárga kalapos hölgy

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft