11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Nádler István (1938-) Hommage á Giacometti II., 2004
29

Nádler István (1938-)

Hommage á Giacometti II., 2004

Olaj, vászon, 100 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 2004. (J. P. G.) No. 9.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
¦ Nádler István … függőleges …Nádler István új képei. Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum, Budapest, 2008. április 11. – június 1., 60. oldal
¦ a művész honlapján

2

Nádler István (1938-)

Vence, 1970

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
27

Nádler István (1938-)

Kék kompozíció. 2010

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
31

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 1970

Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
50

Nádler István (1938-)

Kék-fekete kompozíció, 2010

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
55

Nádler István (1938-)

Gesztus, 1983

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft