58. aukció
Nádler István (1938-) Hommage á Malevics, 1985
16

Nádler István (1938-)

Hommage á Malevics, 1985

Olaj, vászon, 200,5x150 cm
Signed on the reverse: Nádler István Hommage á Malevics 1985.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 500 000 Ft