60. aukció
Molnár József (1821-1899) Idill Pompeiben (Idyll Pompejiben), 1879 körül
154

Molnár József (1821-1899)

Idill Pompeiben (Idyll Pompejiben), 1879 körül

Olaj, vászon, 117x95 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J. Im München
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

Feltehetőleg azonos:

¦ Oeuvre-jegyzék: 363. Idyll Pompejiben, 1886. In.: Turcsányi Erzsébet: Molnár József (1821-1899). A budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti- és Keresztényrégészeti Intézete, Budapest, 1938.

41

Molnár József (1821-1899)

Hegyi patak

Kikiáltási ár: 380 000 Ft