12. aukció
Klein József (1896-1945) Idilli jelenet hölgyekkel, 1918-1919
216

Klein József (1896-1945)

Idilli jelenet hölgyekkel, 1918-1919

Olaj, vászon, 110x140 cm
Jelezve jobbra lent: Klein J. NB. 1918-19
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft