12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Lóránt János Demeter kortárs
38

Lóránt János Demeter (1938)

Illusztráció Stravinsky A Katona története című művéhez, 1969

Litográfia, papír, 63 x 42 cm
Jelezve jobbra lent: Lóránt János 1969
Jelezve balra lent: Illusztráció "Stravinsky: Katona története" c. művéhez 6/20
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 150 000 Ft