65. aukció (2020. december)
Bak Imre (1939-) Improvizáció IV., 1982
27

Bak Imre (1939-2022)

Improvizáció IV., 1982

Akril, vászon, 90x70 cm
Jelezve hátoldalon: Improvizáció IV Bak/82 (kétszer) akril 90x70 cm
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

31

Bak Imre (1939-2022)

Durchkreuzt, 1993

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft