28. aukció
Vaszary János enteriőr fekvő nő
89

Intérieur, 1906

Olaj, vászon, 103 x 124,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 22 000 000 Ft

30

Dunai táj, 1901

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
32

Városkép

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
104

Tükröződés

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
153

Parasztlányka, 1905

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
169

Katona hóban

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
209

Fekvő akt

Kikiáltási ár: 160 000 Ft