66. aukció (2021 kortárs)
Koncz Béla (1925-2002) Ipari világ IX, 1981
27

Koncz Béla (1925-2002)

Ipari világ IX, 1981

Olaj, vászon, 3 x 140 x 185 cm
Jelzés nélkül , Hátoldalon autográf felirat: Ipari világ IX. 1981 olaj, vászon 140 x 185 cm
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ Koncz Béla festőművész gyűjteményes kiállítása.

Ernst Múzeum, Budapest, 1986. június 26. – július 20.