59. aukció
Ország Lili (1926-1978) Írás a falon, 1967 (Triptichon)
192

Ország Lili (1926-1978)

Írás a falon, 1967 (Triptichon)

Olaj, farost, 62,5x120 cm
Jelezve jobbra lent: Ország Lili (bal és középső tagon)
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

¦ 1972-től S. Nagy Katalin tulajdonában, a keretet Váli Dezső készítette

Kiállítva és reprodukálva:

¦ Árny a kövön – Ország Lili művészete. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2016. december 16. – 2017. március 26. kiállítási katalógus: 276. és 383. oldal