67. Aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Itáliai naplemente (Délolaszországi tengerpart), 1874
138

Ligeti Antal (1823-1890)

Itáliai naplemente (Délolaszországi tengerpart), 1874

Olaj, vászon, 118,5 x 79 cm
Jelezve középen lent: Ligeti A. 1874
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

Aukcionálva:
¦ Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézete (volt Ernst Múzeum),
XII. Nagy Művészeti Aukció, Budapest, 1943. november, (kat. 332. Délolaszországi tengerpart)