59. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Itáliai séta, 1899
195

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Itáliai séta, 1899

Olaj, vászon kartonon, 49x34 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy L 1899
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft