51. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Itáliai táj alakokkal, 1849-50
45

Markó Károly, Id. 1793-1860

Itáliai táj alakokkal, 1849-50

Olaj, karton, 20,5x30,5 cm
Jelezve balra lent: C. Markó p. 1849/50
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft