50. Jubileumi Aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Itáliai táj alakokkal, 1849
123

Markó Károly, Id. 1793-1860

Itáliai táj alakokkal, 1849

Olaj, vászon, 29x41,5 cm
Jelezve balra lent: C. Markó p. App. 1849
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft