72. Tavaszi aukció
Pekáry István mesevilág
47

Pekáry István (1905-1981)

Itáliai templomtéren, 1959

Olaj, vászon, 58 x 47 cm
Jelezve balra lent: 19 Pekáry 59
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft