49. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Itáliai városrészlet alakokkal, 1842
56

Markó Károly, Id. 1793-1860

Itáliai városrészlet alakokkal, 1842

Olaj, vászon, 20x26 cm
Jelezve középen lent: C. Markó. p Pisis 1842.
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft