Private Sale
Bak Imre (1939-) Itt és ott, 2001
3

Bak Imre (1939-2022)

Itt és ott, 2001

Akril, vászon, 50x70 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/2001 Itt és ott

ELADVA