7. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Itt már jártam valaha III., 1962
98

Bálint Endre (1914-1986)

Itt már jártam valaha III., 1962

Olaj, fa, 15x123 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint, és hátoldalon: Bálint 62
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

15

Bálint Endre (1914-1986)

Matróz, 1947

Kikiáltási ár: 380 000 Ft