42. Aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Izvora, 1909
134

Ferenczy Károly (1862-1917)

Izvora, 1909

Olaj, vászon, 80x102,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy K.
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: •Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményeskiállítása. Magyar Nemzeti Galéria,Budapest, 2011. november 30. – 2012.május 27., katalógus: 273., reprodukálva:252, 366.