4. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Izvorai parasztlány
105

Glatz Oszkár (1872-1958)

Izvorai parasztlány

Olaj, vászon, 80x62 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft

103

Glatz Oszkár (1872-1958)

Testvérek, 1935

Kikiáltási ár: 420 000 Ft